Detail ponuky

4 izbový rodinný dom (138 m2) pozemok 400 m2, Galanta Kolónia 130.000 € - Galanta

  • 0
  • 1
  • 3 Pôdorys A ľavý
  • 4 Legenda A ľavý
  • Katarina Baluchova 0918697637 Top Reality Galanta www.katarinabaluchova.sk
  • Katarina Baluchova Hypotéka 0918 697 637 www.katarinabaluchova.sk

ID ponuky : 3881

Na predaj 130 000€ - Rodinný dom
138 m2 4 Izby 1 Kúpeľňa  Pridať medzi obľúbené Vytlačiť

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v meste Galanta, v zástavbe rodinných domov časť Kolónia. Novostavba bude postavená v roku 2017 a je súčasťou dvojdomu.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha : 111,00 m2
Celková úžitková plocha: 92,21 m2
Terasa : 26,89 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: na pravej strane od vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria dve samostatné detské izby, ďalej je tu kúpeľňa s umývadlom, samostatná toaleta, technická miestnosť.
Na ľavej strane od vstupu je obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou z ktorej je východ na terasu (27 m2). Nachádza sa tu aj spálňa orientovaná do záhrady.

POPIS MATERIÁLOV: Obvodové steny a priečky Ytong, omietky, stierky, zateplenie polystyrénom hr.150mm, plastové okná trojsklo, interiérové dvere, podlahy a obklady, sanita, podlahové vykurovanie – tepelné čerpadlo, rekuperácia (REKUPERÁCIA – ide o zariadenie pre vetranie s minimálnym únikom tepla. Tento systém pracuje na základe výmenníka tepla, ktorý tým, že z odvádzaného vzduchu odoberá teplo prípadne ho v sebe akumuluje a odovzdáva ho do čerstvého vzduchu privádzaného z vonkajšieho prostredia do interiéru, minimalizuje tepelné straty, ktoré by vznikali pri potrebe privádzaný čerstvý vzduch ohrievať na požadovanú teplotu).

POZEMOK: plocha pozemku je 400 m2, súčasťou pozemku bude, vodomerná a kanalizačná šachta (tlaková kanalizácia). Rodinný dom je napojený na všetky IS: voda, elektrina, kanalizácia. Predpokladané dokončenie je koniec roka 2017.
Bungalov je možné kúpiť v rôznych štádiách, prípadne komplet dokončený na kľúč.

Galanta – časť Kolónia je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná časť novostavieb. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie, zároveň blízko mesta (vzdialené od mesta Galanta cca 1,5 km).
V blízkosti sa nachádza športová hala, futbalový štadión, tenisové kurty, mestský park, vodná nádrž Kráľová. Vodná nádrž Kráľová je rajom pre milovníkov vodných športov. Trojkombináciu vody, slnka a vetra si vychutnajú surfisti a skútristi. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Na západnom brehu hrádze sa ukrýva hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal.

VÝHODY DOMU :
– Novostavba, nová štvrť
– Pozemok 400 m2
– Dobré dispozičné riešenie
– Veľkosť domu a terasa
– Rekuperácia a tepelné čerpadlo
– Nízko nákladový dom

 

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA : 130.000 € možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme u nás v kancelárií a k nej máte znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť ZADARMO!

Ďalšie informácie

  • Pozemok: 400 m2
Mapa

Podobné nehnuteľnosti

Pin It on Pinterest