Kontaktujte ma

Dobrý deň,

vítam Vás na mojej stránke. Volám sa Katarína Dzivý Baluchová a som realitná maklérka v spoločnosti TOP REALITY – realitná spoločnosť v Galante.

Študovala som na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, študijný odbor Národné hospodárstvo, kde som získala v roku 2008 akademický titul Ing. Po vysokej škole som hľadala prácu, ktorá ma bude baviť.

Do sveta realít som vstúpila v decembri 2008. Pracovala som do neskorých hodín, naberala nehnuteľnosti a chodila na obhliadky. Prvé tri mesiace som nepredala nič, ľudia pozerali, ale nekupovali. Až raz sa podarilo. Prvý predaný domček vo Veľkých Úľanoch, tešila som sa. Spokojný bol predávajúci i kupujúci a samozrejme JA. Postupne prichádzali ďalšie a ďalšie predaje. A tak tomu je aj dnes, čomu som veľmi rada. 🙂

KÚPA A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI NIE JE URČITE ĽAHKÁ ZÁLEŽITOSŤ.

Chce to kvalitný servis a realitnú kanceláriu, ktorej môžete dôverovať. Naša kancelária je na trhu od roku 2008, prežila v čase boomu, aj v čase krízy. Trh je rôznorodý a my sa musíme prispôsobiť.

Našim cieľom je poskytovať kvalitné a dostupné realitné služby pre širokú verejnosť, bezpečne previesť kupujúcich a predávajúcich zložitým procesom kúpy a predaja nehnuteľnosti. Vy svoj drahocenný čas môžete využiť prospešnejšie.

 S dôverou sa obráťte na mňa a našu realitnú kanceláriu TOP REALITY – uisťujeme Vás, že spravíme všetko pre to, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní.

Ing. Katarína Dzivý Baluchová  0918 697 637

 IČO:  44534051

Pošlite mi správu

Loading...

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This