Katarína Baluchová

Katarína Baluchová

Dobrý deň,

volám sa Katarína Dzivý Baluchová a som realitná maklérka v spoločnosti TOP REALITY – realitná spoločnosť v Galante.

Študovala som na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave, študijný odbor Národné hospodárstvo, kde som získala v roku 2008 akademický titul Ing. Po vysokej škole som hľadala prácu, ktorá ma bude baviť.

Do sveta realít som vstúpila v decembri 2008. Pracovala som do neskorých hodín, naberala nehnuteľnosti a chodila na obhliadky. Prvé tri mesiace som nepredala nič, ľudia pozerali, ale nekupovali. Až raz sa podarilo. Prvý predaný domček vo Veľkých Úľanoch, tešila som sa. Spokojný bol predávajúci i kupujúci a samozrejme JA. Postupne prichádzali ďalšie a ďalšie predaje. A tak tomu je aj dnes, čomu som veľmi rada.

 

Kúpa a predaj nehnuteľnosti nie je určite ľahká záležitosť.

Chce to kvalitný servis a realitnú kanceláriu, ktorej môžete dôverovať. Naša kancelária je na trhu od roku 2008, prežila v čase boomu, aj v čase krízy. Trh je rôznorodý a my sa musíme prispôsobiť.

Našim cieľom je poskytovať kvalitné a dostupné realitné služby pre širokú verejnosť, bezpečne previesť kupujúcich a predávajúcich zložitým procesom kúpy a predaja nehnuteľnosti. Vy svoj drahocenný čas môžete využiť prospešnejšie.

 

S dôverou sa obráťte na mňa a našu realitnú kanceláriu TOP REALITY – uisťujeme Vás, že spravíme všetko pre to, aby ste boli s našimi službami maximálne spokojní.

Katarína Dzivý Baluchová  0918 697 637

 

 


Kontakty
  • Mobil : 0918 697 637

Pošlite mi správu
Loading...
 

Dvoj kancelária 33 m2 na prenájom, Galanta

Na prenájom
237€ /mesiac - Kancelária, Obchodný priestor, Sklad

Ponúkame na prenájom Zrekonštruované obchodné priestory v meste Galanta. Ide o kancelárske a administratívne priestory s výborným dopravným napojením. Posledná voľná dvojkancelária, spolu 32,85 m2 =…

Viac
33 m2 2 Izby 1 Kúpeľňa

Pin It on Pinterest